Reklam Header
Reklam Header

Radyo Hayat

Reklam Header
İsim radyohayat
Kategori Arabesk Fantezi
Genel Merkezi Amasya
İletişim info@radyohayat.gen.tr

RADYO HAYAT

Radyohayat.gen.tr online web sayfamıza hoş geldiniz. En iyi fantezi ve arabesk şarkılarla sizlerin yanında olmaya, farklı tarzda müzikler sunmaya, hayata dair muhabbetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Dinleyenlerinin karşısına web yayıncılığı anlamında doyurucu bir canlı yayın listesiyle çıkan Radyo Hayat, kaliteli program ve kendi dalında en iyi programcılara da sahiptir. Amacımız her zaman kendine has ve farklı tarzımızla gönüllerinize tercüman olmak… Bunun için de, zamanın en iyi arabesk ve fantezi dalındaki şarkıları ve şarkıcıları da gönlünüze misafir ediyoruz. Çok uzun yıllardan beri sizlerle her gün ve her saat buluşmaktan onur duyarken, bugün web sayfamızda da sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

1993’ten beri medya ve radyoculuk sektöründe dinleyicilerimize radyo yayın hizmeti sunmaktayız. Medya tecrübemiz, yayın kalitemiz ve siz değerli dinleyicilerimizle olan kuvvetli bağımızla yolumuza her geçen gün daha da motive bir şekilde devam etmekteyiz. Sizlere Amasya ili Merzifon ilçesinden 95.5 frekansından seslenmekteyiz. Tüm Türkiye’ye online ortamlardan da yayın yapan radyomuz çok geniş kitlelere, genel olarak, arabesk yayını yapmaktadır. Aynı zamanda, Amasya ilimizin tek arabesk radyo istasyonuyuz. Siz değerli dinleyicilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerle, artarak dinleniyor ve seviyeli programlar yapmaya devam ediyoruz. Damar ağırlıklı bir yayın anlayışına sahip olan Radyo Hayat dinleyicisine ağır arabesk yayınlarının yanı sıra, farklı tarzda müzikler de sunmaktadır.

Radyo Hayat’ta Bay Damar ile efkarlanacak, Nihal Açıkgöz ile hayata paydos verecek, Murat Özdemir’le müziğe doyacak, Hakan Yılmaz ile hayatın her rengini tadacak ve duygulu kavuşmalara şahit olacak, Özlem Şeker’le ise sevgi selinde nostaljiye doyacaksınız. En iyi yayıncılarla en keyifli zamanınızı yaşarken, zaman zaman efkarlanacak, zaman zaman nostalji rüzgarında anıdan anıya gideceksiniz. Bu sırada Radyo Hayat sizlere en kaliteli yayını da sunmaya devam edecek.

Radyo Hayat ekibi olarak hedefimiz, sizlerin hayatlarına daha iyi dokunabilmektir. Seçkin yayın programlarımızla farklı renkler sunuyoruz. Bizi motive eden sizlere daha yakın olabilmek ve sizlerle daha yakın bir bağ kurabilmektir. Geniş yelpazede yaptığımız yayınlarımızı, Amasya’da 95.5 frekansından veya her zaman internet adresimiz ‘’radyohayat. gen.tr’’ den dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da en yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Sizlerle kurduğumuz iletişimin Radyo Hayat için önemi, anlamlı olmasıdır. Yıllardır sürdürdüğümüz ilkeli yayıncılık anlayışımız ile dinleyicilerimizin değerlerini ön plana alarak her zaman sizlerin yanında olmayı istiyoruz. Kendimizi en güçlü hissettiğimiz yanımız dinleyicilerimizle kurduğumuz sıkı bağ, bizlere kolayca programlarımızdan ulaşabilmeleri. Her saat sizlerlerin yanındayız, en kaliteli zamanınızı geçirebilirsiniz aynı zamanda da moral depolayabilirsiniz. Radyo Hayat sayesinde, en iyi arabesk parçaları ve en kaliteli müzikleri bulabileceğiniz gibi, programlarda işlenen konuları yüreğinize kadar hissedebileceksiniz.

Radyo Hayat olarak, önümüzdeki dönemde de değişen ve gelişen iletişim araçlarına adapte olarak, daha da dijitalleşerek, gerek online gerekse geleneksel her mecradan sizlere ulaşmayı hedefliyoruz. Artık yenilenen web sitemiz aracılığıyla bizi dinleyerek, Radyo Hayat ile ilgili yeni haberleri alabilecek ve bizleri daha iyi takip edebileceksiniz.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Reklam Header

Yorumlar

Orhangencer tarafından 2020-11-20 02:12:48 tarihinde gönderilmiştir.

Harika bir ratyo hayat 95,5 amaya

Sebat öncül orhangencer tarafından 2020-11-20 09:18:22 tarihinde gönderilmiştir.

Günaydılar mutlu sabahlar olsun merzifona hacıveli köyüne selam

Sebahattin blyz öncül tarafından 2020-11-23 22:00:36 tarihinde gönderilmiştir.

Selam baydamar merzıfona sızlere hacıveli koyunde Kı sevdıklerıme kıvırcık alı den beselam sal sabaholdunu calarsanız sevınırım

Sebahatın byz öncul tarafından 2020-11-23 22:34:32 tarihinde gönderilmiştir.

Mutlu aksamlar baydamar benım için kıvırcık alı den birselam sal sabah olsun calarsanız sevınırım Merzifona hacıveli köyune selam sebahatın blyz öncül

Yorumlar