Ana Sayfam Yap

Reklamlar

Döviz Kurları

3.1714 Türk Lirası

3.5116 Türk Lirası

958,23 Türk Lirası

Mail Listesi

Siz de Mail Listemize Üye Olun En Güncel, En Yeni Haberlerden İlk Önce Siz Haberdar Olun !

Anket

Türkiye'de en çok kullanılan sosyal paylaşım ağı hangisidir?

Twitter

Facebook

Google+

Foursquare

Linkedin

Pinterest

Haftanın Radyosu

Haftanın Radyosu
Radyo Polat

Yardım

Site destek

radyoyayini.com\\\'de yer alan radyoları dinleyemiyor ya da dinlerken radyo yayınları sık sık kesiliyor ise:

radyoyayini.com\\\'deki radyoları dinleyebilmeniz için bilgisayarınızda Windows Media Player programının yüklü olması gerekiyor. Bu nedenle sisteminizde bu programın yüklü olduğundan emin olmalısınız. Eğer sisteminizde yüklü olan Windows Media Player ile ilgili problemler yaşadığınızı düşünüyorsanız, bu konuda Microsoft\\\\\\\'un yardım sayfalarına başvurabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir yayını dinleyebilmek için bilgisayarınızın bir ses kartının olması ve ses ayarlarınızın açık olması gerektiğini lütfen unutmayınız.

Eğer Firewall yada Proxy server aracılığı ile internete bağlanıyorsanız, TCP 1755 portunun açık olması gerekiyor. Genellikle Firewall ya da Proxy server kullanımı işyerlerine özgü olduğundan bu işlemi bağlı bununduğunuz iş yerinin bilgi işlem servisinden açtırabilirsiniz.

Ayrıca internet bağlantınızdan kaynaklanan problemler olabilir. Bu nedenle canlı yayınlarımızı daha rahat dinleyebilmeniz için Internet Explorer kulanılmasını tavsiye ediyoruz. Yayınlarımız dinlendiği sırada download işlemi gerçekleştiriyorsanız yayınlarda kesintiler olabileceğini de lütfen unutmayınız.

Son olarak, İnternet bağlantı hızınız düşükse yayınlarımızda kesintilerle karşılaşabilirsiniz.


Teknik Destek

Dinlemek istediğiniz radyonun linkine tıkladığınızda radyoyayini.com\\\'de radyo penceresi açılmıyorsa lütfen okuyunuz:

Bazı bilgisayarlarda Microsoft, Alexa, Google, Yahoo vb. firmaların Toolbar\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ları (Araç Çubukları) ve dolayısıyla Pop-Up engelleyici uygulamaları yüklüdür. Bu uygulamalar pop-up yani dışarı pencere olarak açılan reklamları kapatırlar.

radyoyayini.com\\\\\\\'de dinlemek istediğiniz radyo ekranımız da bir pop-up pencere olduğu için Pop-Up engelleyiciler tarafından kapatılıyor olabilir.

Bu durumu çözmek için Pop-Up engelleyici programın ayarlarından www.radyoyayini.com güvenilir site olarak ekleyip/işaretleyip pop-up pencerelerine bizim sitemizde izin verin.

Microsoft XP Service Pack 2 yüklü ise; Pop-Up Blocker/Engelleyici ayarlarını High\\\'dan Medium/Orta düzeye getiriniz. Detaylı bilgi için Tıklayınız


 Windows Media Player\\\'i indirmek için tıklayın

Güncel Blog Adresiniz
Blogumuzda çeşitli kategorilerde şiirler, hikayeler, mesajlar, güzel sözler, ve daha fazlası bulunmaktadır.
Bloga girmek için tıklayın